“De Klerk Werkendam is al jaren aan onze club verbonden en we zijn zeer trots dat dit gerenommeerde bedrijf de komende 3 seizoenen op het shirt van ons eerste elftal prijkt,” zegt voorzitter van de Businessclub Leonard Paans. “Wij kijken als club uit naar het vervolg van onze langdurige samenwerking en heten De Klerk Werkendam welkom als shirtsponsor van Kozakken Boys” .

De Klerk Werkendam is actief in de Waterbouw & Staalconstructie. Er wordt hard gewerkt aan de toekomst. Aan innovatief inspelen op veranderende vragen uit de markt. Transparantie en duurzaamheid zijn daarbij belangrijke sleutelwoorden. De Klerk legt zichzelf hoge kwaliteitseisen op. De kracht van De Klerk ligt in de drive om continu te zoeken naar structurele verbeteringen en grotere efficiëntie in projecten. Dit alles wordt gerealiseerd met vakbekwaam, gemotiveerd en flexibel personeel.

www.deklerkbv.nl

 

Namens Kozakken Boys danken wij De Klerk Werkendam voor hun steun aan onze vereniging.

Businessclub Kozakken Boys

Contact 

Nieuwe Kozakken Stoep 1,
4251 PN Werkendam

 

06 51518091